Rap-FrééStyLé
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rap-FrééStyLé

ßu Rap sizi Adam édéCék.Kuralları Size hep Rap 0qReTéCék (!) CréaTivé => MéLiqé^w ( <3 )

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fréd'in Son Sözü =)

YazarMesaj
RhaquéLLa
Admin

Fréd'in Son Sözü =) Empty
MesajKonu: Fréd'in Son Sözü =)   Fréd'in Son Sözü =) Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 6:40 pm

Yasli Fred efendi, hastaneye kaldirilmis. Aile dindar; papazi da kendilerine eslik etmesi ve geregi halinde görevini yapmasi için yanlarinda götürmüsler. Papaz ve aile efradi yatagin etrafinda beklerken, Fred'in durumu aniden kötülesmis. Yatagindan dogrularak, el kol isaretleri ile bir seyler anlatmaya çalismis... Papaz, bakmis ki adam konusamiyor, bir kâgit-kalem uzatmis gayet anlayisli bir sekilde. Fred, titreyen elleriyle hizli hizli bir seyler yazip kâgidi papaza uzatmis ve âniden ölmüs.
Papaz, böyle acili bir anda yazilanlari okumanin dogru olmayacagini düsünerek, kâgidi cebine sokmus. Fred'in cenazesi sirasinda kâgidi hatirlamis. Gömüldükten sonra, Aziz Peder, ileri çikarak "Sevgili Fred, ölmeden hemen önce benden kagit-kalem istemis ve birseyler yazmisti. Zamani uygun olmadigi için o anda bakamadim. Simdi hepinizin önünde bu notu okumak istiyorum" demis ve cebinden kâgidi çikararak yüksek sesle okumus:
- Lütfen bir adim yana çekil, oksijen hortumuma basiyorsun.

rabbit cheers
http://rapper.wwooww.net

Fréd'in Son Sözü =)
1 sayfadaki 1 sayfası